پیش بازی ملوان نوین – اتحاد:قهرمانی یک طرف،برد دربی یک طرف

وبسایت رسمی باشگاه اتحاد – دو تیم فقط به برد فکر می کنند.

شنبه ۲۱ مرداد ۹۶، هفته دوم لیگ برتر نوجوانان

ملوان‌نوین انزلی – اتحاد آبکنار

ساعت ۱۷:۳۰ ورزشگاه شهدای نویر انزلی

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه اتحاد، مهم‌ترین بازی هفته فردا(شنبه) در ورزشگاه شهدای نویر انزلی برگزار میشود؛نبرد مدعیان لیگ ملوان نوین انزلی و اتحاد آبکنار.

ملوان نوین قهرمان فصل پیش مسابقات پس از شروع لیگ با تساوی مقابل آینده سازان سیاهکل حالا درپی اولین پیروزی‌ خود در لیگ میباشد.

در هفته‌ دوم مسابقات ‌لیگ برتر دوباره شاهد جدال دو تیم همشهری که دو سه سالی هست قطب جدیدی در فوتبال پایه گیلان شده اند خواهیم بود.

این دو تیم در چند سال اخیر رقابت شدیدی در بالای جدول داشتند و اتفاقات بازی سال گذشته حساسیت بازی را بالاتر برده شاید شاهد حواشی و اتفاقاتی در این بازی باشیم.

این بازی برخلاف سال قبل که در هفته های پایانی برگزار شد امسال در اوایل لیگ برگزار میشود و در شرایط جدول حساسیت چندانی ندارد اما هر دو تیم ‌شاید دوست داشته باشند قهرمان نشوند ولی این بازی را از رقیب خود ببرند.

پرونده شکایت اتحاد از تیم ملوان نوین که حتی میتوانست قهرمان فصل پیش مسابقات را تغیر دهد هنوز هم با توجه به رای کمیته انظباطی گیلان‌ شبهه های ایجاد کرده است که چرا نوع شکایت و نوع پاسخ با هم همسان نبوده است…

ملوان نوین در بازی اول خود در زمین تیم قهرمان سال قبل دسته اول به تساوی دو بر دو رسید و هیچ دوست ندارد در زمین خود و در اوایل لیگ خود را از بالا نشینان‌ دور ببیند و با تمام قوا به زمین خواهد آمد.

از آنسو نیز مهدی ستوده و شاگردانش پس از برد در اولین بازی بسیار با روحیه بالا و برای کسب پیروزی به میدان خواهند رفت.شاید کسب یک امتیاز بازی در خانه حریف نتیجه چندان بدی هم نباشد.

باید منتظر ماند و دید که در بازی پیش رو چه نتیجه ای به دست خواهد آمد و چه اتفاقاتی در بازی رخ خواهد داد.

جایگاه در فصل قبل: ملوان نوین: اول، اتحاد آبکنار: سوم

بازی قبلی:

ملوان نوین دو – آینده سازان سیاهکل دو

اتحاد آبکنار دو – شهرداری خمام یک

نتایج بازی فصل قبل:

اتحاد آبکنار ۰-۰ ملوان نوین انزلی (هفته یازدهم)

ملوان نوین انزلی ۳-۰ اتحاد آبکنار (هفته بیست و چهارم)

جایگاه در پایان هفته اول:

ملوان نوین: با یک امتیاز ششم

اتحاد آبکنار: با سه امتیاز چهارم

بهترین گلزن:

ملوان نوین:محمد محمدی و راستین یکتاپرست با یک گل

اتحاد آبکنار: سینا سعادتمند با دو گل

نویسنده:
حمیدرضا قلی پور

Related Post

Leave us a reply