پیش بازی اتحاد آبکنار _ شهرداری خمام:استارت قهرمانانه

وبسایت رسمی باشگاه اتحاد – اتحاد اولین بازی خود را در خانه برگزار می‌کند.

سه شنبه ۱۷ مرداد ۹۶، هفته اول لیگ برتر نوجوانان 

اتحاد آبکنار – شهرداری خمام 

ساعت ۱۷:۳۰ ورزشگاه شهدای آبکنار

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه اتحاد، اتحاد فصل قبل سوم لیگ شد و امسال امید زیادی برای قهرمانی در لیگ دارد و جز مدعی های اصلی قهرمانی محسوب میشود.

 

فصل ۹۶-۹۷ لیگ برتر نوجوانان که قرار بود از روز دوشنبه برای اتحاد آغاز شود به دلیل کمبود آمبولانس در شهرستان با یک روز تاخیر برگزار میشود و اتحاد باید در اولین دیدار در خانه میزبان تیم شهرداری خمام باشد.

با اینکه همیشه از اواخر تابستان و تقریبا پائیز سوت این مسابقات زده میشد اما امسال بخاطر اتفاقاتی که در سال قبل پیش آمد و در فصل سرما بیشتر مسابقات لغو شد هیئت فوتبال گیلان تصمیم گرفت لیگ را زودتر از سال های گذشته آغاز کند.

امسال شاهد یکی از سخت ترین لیگ های چند سال اخیر خواهیم بود.تمام تیم ها شاکله اصلی خود را حفظ کرده اند و با خارج شدن ۵ بازیکن‌ سهیمه جوانان پا به مسابقات خواهند گذاشت و رقابت سختی را خواهیم دید که تمام‌ تیم ها مدعی قهرمانی خواهند بود.

اما سه تیم تیم بالای جدول فصل قبل (ملوان نوین،اتحاد آبکنار و شهرداری رشت) را امسال نیز باید جز مدعیان اصلی قهرمانی دانست.تیم تازه صعود کرده آینده سازان سیاهکل که همان تیمی است که دو سال پیش قهرمان نونهالان گیلان شده و همچنین تیم فراز لاهیجان را نباید فراموش کنیم.

اتحاد آبکنار نیز امسال با شرایطی بسیار خوب و تمدید قرارداد بازیکنان تاثیرگذار خود پا به مسابقات گذاشته است.نسل طلایی اتحاد آبکنار که ۴ سالی هست کنار هم هستند و شاید سال آخری باشد که این نسل طلایی در کنار هم‌ هستند و برای قهرمانی که همیشه تا آخرین لحظه شانس آن را داشتند (چه در نونهالان و چه در نوجوانان) بجنگند.

جایگاه در فصل قبل: اتحاد آبکنار: سوم، شهرداری خمام: دهم.

نتایج بازی فصل قبل:

اتحاد آبکنار ۲-۰ شهرداری خمام (هفته نهم)

شهرداری خمام ۰-۲ اتحاد آبکنار (هفته بیست و دوم)

نویسنده:

حمیدرضا قلی پور

Related Post

Leave us a reply